.

.

STENES Sony Xperia XZ3 Случај - Стилски - 3D рачно изработени Bling Кристално Срце Pendant Пеперутка и Цвеќиња Магнетни Паричникот Кредитна Картичка Слотови Пати Стојат Кожа Покрит?

STENES Sony Xperia XZ3 Случај - Стилски - 3D рачно изработени Bling Кристално Срце Pendant Пеперутка и Цвеќиња

DEN 304.80

Износ
Во продавницата.

Специјално дизајниран слики може да биде прикажана на друг телефон верзија.Постави си за разлика од толпата со STENES случај тоа се одразува на вашиот вкус и страсти.Некои верзија со други слични производи слики да се одрази на дизајн на производи, но ние ќе се обидеме потрудиме да ги споделите предмети се чувствува Посебно & Искра & Убаво.Пакет содржи : - 1 * Моден Кожа Bling Случај за Sony Xperia XZ3 - 1 * Посебни STENES ЛОГОТО Ретро Прашина Приклучок (Случаен) 90 ДЕНА ПРОИЗВОД ГАРАНЦИЈАТА & 100% ЗАДОВОЛСТВО ГАРАНЦИЈА, Ако поради некоја причина не сте задоволни со било какви производи од STENES, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас.МАТЕРИЈАЛИ & ИЗРАБОТКА : Ние користиме комбинација од 100% автентични кристали & Висок квалитет *BLING* кристали & Посебни направи прибор / decors.Модерни дизајни се совршен додаток на вашиот телефон и гардероба!.Висок квалитет на кристали се рефлектираат светлина и се даде луксузен, гламурозен се чувствуваат.Но, истиот дизајн ќе биде рачно изработени компатибилен вашиот Motorola Sony Xperia XZ3 / Sony Xperia XZ3 Droid.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите