.

.

GiftJewelryShop Древните Бронзени Ретро Стил Катедрала и Лудвиг Музеј во Келн Германија Фото Срце Облик на Рака Виси Синџир за Телефон Мобилен Телефон Шарм

GiftJewelryShop Древните Бронзени Ретро Стил Катедрала и Лудвиг Музеј во Келн Германија Фото Срце Облик на

DEN 1104.00

Износ
Во продавницата.

Сосема нов висок квалитет симпатична одговара за било 3.5 mm џек за слушалки(вклучувајќи мобилни телефони,таблети,и MP3 плеери).Доаѓа со краток string јамка, може да прикачите на вашиот мобилен телефон, СТРУЈА или да ја користите како keychain.Reuseable rubbery пластични приклучок е лесно да се отстрани и да го вметнете, против прашина и вода.Спречување прашина и остатоци од внесување на телефонот и casuing оштети скапи LCD екран.Доаѓа со бесплатен и убава подарок кутија, подароци на пријатели или членови на семејството.Ако објектот испратени надвор, тој ќе пристигне во рок од 7 до 15 работни дена.Инспириран од Itlian Шарм мода накит и љубовта на животот работи, Gift Jewelry Shop Катедрала и Лудвиг Музеј во Келн Германија Јарец Рака виси Синџир за Телефон Мобилен Телефон Шарм Фото Срце Облик е незаборавно и alluring парче додаток во вашиот Itlian Charm Mobile телефон, ранец(Кеса) или USB и така натаму.или ѓердан.Со одличен квалитет, како и низа на исклучителен и уникатен дизајн, Катедралата и Лудвиг Музеј во Келн Германија Европската шарм мушка мора да е совршен накит за подарок за секоја прилика да се изразат на среќа и благослов.Покрај Gift Jewelry Shop Катедрала и Лудвиг Музеј во Келн Германија Јарец Рака виси Синџир за Телефон Мобилен Телефон Шарм Фото Срце Облик е па убав е во можност за да додадете или меѓусебно шарм на различни теми шарм Мобилен телефон, ранец(Кеса) или USB и така натаму.s.Сега одберам љубов шарм монистра и да уживате среќен живот, вие не ќе го пропушти тоа, ќе ти?.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите