.

.

Moeller Боја Јамаха Сина Сива 025814

Moeller Боја Јамаха Сина Сива 025814

DEN 623.52

Износ
Во продавницата.

Моторот Спреј Бои, Јамаха Сина Сива Топлина и растворувач отпорни акрилик лак е формулиран за продолжен престојуваат моќ брод мотори need Color исти со вашиот мотор е оригинална color Use на сите outboard & inboard мотори, стерн drive & пониски единица apps12 oz.Net на телесната Тежина.Моторот Спреј Бои, Јамаха Сина Сива Топлина и растворувач отпорни акрилик лак е формулиран за продолжен престојуваат моќ брод мотори need Color исти со вашиот мотор е оригинална color Use на сите outboard & inboard мотори, стерн drive & пониски единица apps12 oz.Net на телесната Тежина.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите