.

.

Пеперминт Ванила се Вртат Билни Exfoliating Тело Измијте 6.76 оз.

Пеперминт Ванила се Вртат Билни Exfoliating Тело Измијте 6.76 оз.

DEN 348.00

Износ
Во продавницата.

Крем, мечтателни се вртат на нане и ванила грб зима кожата со влага и хидратација додека exfoliating и хидратантен, помага да се заштити кожата.Glip Врвот На Капа За Лесна За Издавање.Крем, мечтателни се вртат на нане и ванила грб зима кожата со влага и хидратација додека exfoliating и хидратантен, помага да се заштити кожата.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите