.

.

Old Spice Висока Издржливост Тело Измијте се, Свежи, 18 fl мл (532 ml), (Пакување од 3)

Old Spice Висока Издржливост Тело Измијте се, Свежи, 18 fl мл (532 ml), (Пакување од 3)

DEN 510.96

Износ
Во продавницата.

Пакување од 3, Секоја 18 ОЗ.Вистински производ може да биде различен од производот сликата.Висока Издржливост Свежи Fraicheur Тело Измијте се со Стари Зачин за Мажи.Комбинирање на голем мирис со течност технологија,.Висока Издржливост Свежи Fraicheur Тело Измијте се со Стари Зачин за Мажи - 18 оз Тело за Миење. 3 X Чисти.Чиста исплакнете ги чувствуваат - го Остава вашето тело чувство освежен, не се исуши!Чиста свежи мириси - Оставете го вашето тело мирис голема.Чиста освежување пенливата - Slams далеку нечистотија и мирис.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите