.

.

33.8 Течност Оз Туш Гел (Rose & Peony) - Нежно Чистење за Осетлива Кожа - Навлажнувачки & Хидратантен - Сите Природни производи произведени без Суровост Тело Измијте - Витами?

33.8 Течност Оз Туш Гел (Rose & Peony) - Нежно Чистење за Осетлива Кожа - Навлажнувачки & Хидратантен - Сите

DEN 382.80

Износ
Во продавницата.

Увезени од Англија : Ние сме интегрирани нашиот господар парфимерија вештини со иновативни козметички науката да се создаде нашата претрупан колекција на нежно чистење туш гелови.Направи само од најчиста материјали и најдобрите квалитетни масла, извори од целиот свет, нашите зголеми s, трнлив интегрирани нашиот господар парфимерија вештини со иновативни козметички науката да се создаде нашата претрупан колекција на нежно чистење туш гелови.Направи само од најчиста материјали и најдобрите квалитетни масла, извори од целиот свет.Нашето физичко тело измијте се збогатени со витамин Б да ја зацврсти вашата кожа и да ви даде природен, здрав сјај.Лекување на себе си на спа ден дома и да уживате во alluring мирис на трендафил & peony.Нека нашата туш гел се топи вашиот стрес далеку.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите