.

.

Ирски Пролет Мажите Тело Измијте Пумпа, Оригиналот - 32 Течност Унца

Ирски Пролет Мажите Тело Измијте Пумпа, Оригиналот - 32 Течност Унца

DEN 166.56

Износ
Во продавницата.

Свеж мирис.Богата lathering формула ти остава чувство на чиста како свирче.Мирис Неутрализација Технологија.Ви држи свежи за 24 часа.Од 1972 година, креаторите на Ирското Пролет производи биле посветени на одржување на мажите чувство свежи, чисти и сигурни во себе.Сите цени класичен.Свеж мирис и богата lathering формула ти остава чувство на чиста како свирче.Туш како вистински Ирец и се свежи и чисти со Ирски Пролет Оригинални Тело за Миење.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите