.

.

BLUEBYRD Сапун Ко. Мажите Exfoliating Тело Чистење на Течен Гел 16oz | Mens 2-во-1 Тело Измијте & Чистење Exfoliating Тело Чистење | Помеша со Loofah, Какао Грав Школки и Кајсија Семе & Навлажн

BLUEBYRD Сапун Ко. Мажите Exfoliating Тело Чистење на Течен Гел 16oz | Mens 2-во-1 Тело Измијте & Чистење Exfoliating

DEN 383.76

Износ
Во продавницата.

Ако не сакате вашиот Bluebyrd Сапун Ко.Сите наши производи се Направени во САД да се обезбеди квалитетни состојки и се чувствувате производи.Оваа чиста и машки мирис мешавини белешки на свежи билки, топло шумата, и светлина мошус да се создаде свеж, модерен мирис.Создадовме уникатна кожата љубов мешавина од какао путер, шеј путер, девственото маслиново масло, grapeseed масло и маслото од јојоба да се задржи вашата кожа moisturized и бараат своите најдобри.Нашата премиум колекција на mens нега на кожата производи нема да ве остават мирис на виножита и еднорози.Суровост-Слободни.Оваа mens тело чистење е преполн со отстранување да се отстранат нечистотиите и мртвите клетки на кожата но гарантира мазна, нежна кожа заврши.Нежно Масажа на кожата со кружни движења за да разлиствам, пенливата, и очисти во текот бања или туш.Даде себеси или вашиот човек на ВИП Третман со овој комплетен сет на премиум избричат & нега на кожата производи во машкиот мирис кој се поставува за вкупно здравјето на кожата, секојдневно.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите