.

.

Антифунгални Сапун и Антибактериски Тело Измијте - Телото и Акни, се Мијат, Чајно Дрво Сапун со Масло од Чајно Дрво за Jock Чеша, Спортисти Нога, Мирис на Телото, Ноктит

Антифунгални Сапун и Антибактериски Тело Измијте - Телото и Акни, се Мијат, Чајно Дрво Сапун со Масло од Чајно

DEN 604.08

Износ
Во продавницата.

✅ МИРИС на СВЕЖО s Нога.Ringworm.Псоријаза.Jock Чеша.Акни.Ноктот & Ноктите Габа.Квасец.и други Тело и Иритации на Кожата предизвикани од Габи и Бактерии.Нашите Derma-ну Против Габични Сапун Обезбедува Следниве Придобивки : • Помага да се Измијат и да се Заштити Против Иритации на Кожата предизвикани од Габи, Бактерии. • Прекрасно Освежувачки Мирис, Погоден за Мажи & Жени. • Органски И Природни Состојки - Нема Штетни Хемикалии! • Сите Природни и Органски Состојки, БЕЗ хемикалии. • Безбедно за сите типови на кожа, вклучувајќи ги и чувствителна кожа.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите