.

.

Hempz Билни Пенење Тело Измијте Се, Шеќерна Трска & Папаја, 8.5 Унца

Hempz Билни Пенење Тело Измијте Се, Шеќерна Трска & Папаја, 8.5 Унца

DEN 267.12

Износ
Во продавницата.

Збогатен со 100% чист природен коноп семе на нафта.Папаја Екстракт е богато со Витамините А, Б, Ц и каротеноиди, антиоксиданси за да им помогне кожата да изгледа повеќе rejuvenated.Шеј Путер обезбедува влага и хранливи материи на кожата, помага да се заштити против слободните радикали штета и дневни елементи.Освежување лесни пена тело измијте нежно чисти и ја храни кожата.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите