.

.

Бања & Тело Работи Ароматерапијата Инспирира Виолетова Сандаловина Еукалиптус Тело Измијте & Пена Бања, Подарок Поставува 10 fl мл по Шише (3 Парчиња) (Виолетова Санда?

Бања & Тело Работи Ароматерапијата Инспирира Виолетова Сандаловина Еукалиптус Тело Измијте & Пена Бања, Подарок

DEN 1108.32

Износ
Во продавницата.

Бања и Тело Работи Виолетова Сандаловина Еукалиптус.Брзо пенење тело измијте е исполнет со смирувачки на кожата климатизери, алое и со екстракт од бамбус. 10 вол шишиња секој. 3 Пакет за Голема Заштеда.Не се тестирани на Животни.Виолетова апсолутна инспирира доверба.Сандаловина масло промовира внатрешна сила.Еукалиптус, масло го отвора умот.Ароматерапијата мешавина на етерични масла и природни состојки бенефиции тело, ум и месечината. 3 Пакет.Оваа брзо-пенење тело измијте е исполнет со смирувачки на кожата климатизери, алое и со екстракт од бамбус.На ароматерапијата мешавина на етерични масла и природни состојки бенефиции тело, ум & расположение.Дишете длабоко за најдобри резултати.Не се Тестирани на Животни.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите