.

.

Black Label Spa & Амам - Спа Терапија Лаванда Тело Путер

Black Label Spa & Амам - Спа Терапија Лаванда Тело Путер

DEN 208.56

Износ
Во продавницата.

Формулиран со премиум растенија и терапевтски билки за луксузен хидратација.Moisturizes најсушните на кожата и содржи Лаванда Етерични Масла да мида и да се релаксираат на ум.Ова Тело Путер е одличен крем за најсушните на кожата, особено на нозете, лактите и колената.Без Вештачки Бои,Минерални Масла, Parabens и Пропилен Гликол.Rejuvinate сува кожа со нашата богата крем тело путер преполна со природни (Шеј, Cupacua и Манго) butters и билни екстракти.Овие состојки работа во синергија да се задржи вашата кожа moisturized.Оваа дебели лесно се апсорбира производ е одлично да се користи во текот на зимската сезона или кога кожата страда од тешки недостаток на влага.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите