.

.

Mettoo Жолто Тело Фолија, 24 Count

Mettoo Жолто Тело Фолија, 24 Count

DEN 477.84

Износ
Во продавницата.

Неверојатни Метален & Holographic Тело Фолија.Се Партија & Фестивал Подготвени.Се Создаде Уникатни Дизајни.Нема Триење Исклучување или Сјајот за Пренос.Се Магични.неверојатно ново тело, лице и ноктите фолија.Користете ја или слободна рака или со stencils.Едноставно четка областа сакате todesign со мала количина на talc или лице во прав, се применуваат тело mastic или bosy безбедно лепак акрилик и притиснете фолија во текот на уметнички дела или матрицата.Отстрани фолија лист и да го видите вашиот дизајн искра во животот.Вие не треба да бидете во можност да се чувствуваат фолија на кожата и може да биде отстранет кога сте подготвени со било лепак или mastic смена.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите