.

.

Буци Сјајот парична Казна Сјајот Sequins 10 Кутии за Лигите Смола и Занает Материјали Сјајот Фестивал Шминка Козметички Сјај за Тело Ноктите се Соочуваат со Губење на С

Буци Сјајот парична Казна Сјајот Sequins 10 Кутии за Лигите Смола и Занает Материјали Сјајот Фестивал Шминка

DEN 1197.60

Износ
Во продавницата.

НЕВЕРОЈАТНИ БОИ : Нашата holographic сјајот се состои од 10 светла портокалова серија, која се состои од holographic сјај од различни големини и хексагонална форми, големини се 1mm s внимание само се допаѓа тоа.Запирање на користење ако се јавува нервоза.Ако се алергични на лепило, ве молиме не се однесуваат на чувствителна кожа или во близина на очите.Боја : 10 различни color Package Големина : 7.08 x 1.37 x 0.6 Инчен / 18 x 3.5 х 1,5 СМ Тежина : 10 Грам секоја кутија.Нашата продавница исто така продава повеќе стилови и бои, сјај во мали пакети, Ако ви треба голем број на сјајот, ве молиме да ни кажете, ние ќе ви ја даде најголемата попуст и на најдобар квалитет.

Параметрите на производот

Color:
10 different color

Им се допаѓа и на купувачите