.

.

Barode Кристал Tassel Тело Синџири Стомак Танц Здолништа Rhinestones Секси Бикини Лето Плажа Хип Половината Синџир ноќен клуб Накит Додатоци за Жени и Девојчиња (Сребро)

Barode Кристал Tassel Тело Синџири Стомак Танц Здолништа Rhinestones Секси Бикини Лето Плажа Хип Половината

DEN 583.92

Износ
Во продавницата.

❤Големина : Биста 88-108 Должина 40cm Ширина 18cm.Ве молиме погледнете го делот за опис на производот. ❤Материјал : Ова Стомак Танц Здолништа е направен од светкавиот rhinestones ,метал тока,здрав и сјајна за секојдневна облека. ❤Моден дизајн : Совршено за секојдневен носат, секси и симпатична со здолниште&панталони,фармерки,панталона,долго т-маица. ❤Повод : Индивидуални пакет,може да се надарени за матурска,ноќен клуб,партијата,бикини,модна ревија,фестивал,на плажа,во секојдневниот живот, како и кои било други специјални прилики. ❤Било какви прашања ќе се одговори во рок од 24 часа,и Парите Назад или да ја Гарантира ако предмети се оштетени или квалитетот проблем.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите