.

.

Bronzo Sensuale SPF 8 Сончање Длабоко Златен Тен Органски Коноп Семе на Нафта 8.5 Оз.

Bronzo Sensuale SPF 8 Сончање Длабоко Златен Тен Органски Коноп Семе на Нафта 8.5 Оз.

DEN 1439.76

Износ
Во продавницата.

НЕ МИРИС-СЛОБОДНИ.Карактеристики нашиот единствен тропски мирис мириса толку вкусно што ќе се чувствуваат како да се седи под палма..и можеби ќе се!.Brimming со здрава, растителна основа состојки кои coax боја тен па сензуални и блескав, сè што ви носат само изгледа подобро. (Не само tanner или bronzer).Содржи Органски Масла, како што Коноп Семе, Морков, Соја, Јојоба, плус Алое Вера и Витамин Е Органско Семе од Коноп Suntan Масло е како храна за вашата кожа!Не-мрсна, противалергиски и навлажнувачки, вашето лице и тело ќе се чувствувате мека, мазна, и помладите бараат.Наградени Најдобрите Природни пет мудро заштитени вашата кожа користејќи обичните сонцето грижа.Неговото време е за промени, надградба..е време за вас да се обиде Bronzo Sensualé. · Заштита : Помага во заштита од сонца штетните УВ зраци и од штетни состојки. · Превенција : Трнлив стави "времето во шише." Помага да се спротивстави на многу причини за предвремено стареење на кожата. · Чистота : Сите наши производи се направени во мали серии за да се обезбеди квалитет и свежина. · Совршена : Природен, здрав изглед suntans во секое време. · Кожата-негување на Витамини и Антиоксиданси. · Вегетаријанска Уверение. · Одобрени од страна на КАРТАТА, Скокајќи Bunny и сродни организации ширум светот. · НЕ тестирање врз животни или состојки. · Максимална корист создаде неверојатни тен резултати. · НЕМА PABA. · НЕМА Parabens. · БЕЗ Минерални Масла. · НЕМА Phthalates.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите