.

.

Aperta Црна Правец на Deflector Компатибилен со Порше 944,968 | наменска Windblocker | Нацрт-Стоп | Windstopper Порше Конвертибилна

Aperta Црна Правец на Deflector Компатибилен со Порше 944,968 | наменска Windblocker | Нацрт-Стоп | Windstopper

DEN 3838.80

Износ
Во продавницата.

80% Намалување во правец на експлозијата & бучава.ОЕМ квалитет правец на Порше deflector.Лесен за инсталација и 100% гарантира fit All правец на deflectors се специјално направени за одреден модел и тип на автомобил, овој начин совршено се вклопуваат е осигурените лица.Го намалува правец на звуци и турбуленции во текот на отворен motoring во вашиот Порше Челична рамка за дополнителна сила TÜV тестирани се Достапни во повеќе бои Лесно installation OEM quality What е во box1 x Правец на deflector1 x Инсталација manual WIND DEFLECTOR BENEFITSExtend вашиот врвот надолу season The намалување на воздухот движење се зголемува ефектот на вашиот автомобил грејач.Ветрот deflector пренесувања ветер од на задниот дел на вашиот кабриолет и на тој начин доведува до формирање на топлина перница во патничкиот простор.Ветер defector намалува воздух draught и турбуленции во патничкиот простор.Кога конвертибилна ветробранското стакло е инсталиран на покривот победи?т биде нарушен додека се отвора или затвора.Вози со вашиот кабриолет со врвот надолу во сите годишни времиња.Инсталација прирачник е секогаш вклучени во кутија.Подигнување или спуштање од врвот не е ефектот од ветрот deflector.Патуваат на автопат брзина за неколку часа повеќе не е исцрпувачки.Намалување на бучавата level Without гласно правец на турбуленции што може да се вози во мир и тишина со врвот надолу.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите