.

.

На самитот SRMI-108 Автомобил Вратата Огледало Десната Страна,Јасно Индикатор

На самитот SRMI-108 Автомобил Вратата Огледало Десната Страна,Јасно Индикатор

DEN 1221.84

Износ
Во продавницата.

Ве молиме користете ја look up Алатка на Врвот од страницата за да се потврди fitment.Се наоѓа од Десната страна на возилото.Јасен показател.На самитот се една од најголемите производителот на Огледало Стакло.Ова е нивниот нов спектар на Вратата Огледало Опфаќа и индикатори.Овие се директна замена едноставно отстранете ја и заменете.Овие Опфаќа/ Индикатори само ќе одговара на возилото што се наведени подолу : Вратата Огледало Индикатор за Да ги Собере Хонда Џез (2009-2016) Десната Страна Хонда Џез (2009-2016) Вратата Огледало Индикатор Десната Страна.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите