.

.

Q1-ТЕХНИКА, Заден Прозорец Покривот Спојлер Компатибилен со 2017-2021 Алфа Ромео Џулија, Вистински Карбонски Влакна, Заден Прозорец Покривот Стакло Спојлер Крило, 2018 2019

Q1-ТЕХНИКА, Заден Прозорец Покривот Спојлер Компатибилен со 2017-2021 Алфа Ромео Џулија, Вистински Карбонски

DEN 3813.12

Износ
Во продавницата.

✅ Fitment : Компатибилен со 2017 2018 2019 2020 2021 Алфа Ромео Џулија. ✅Материјал : Направен Од Висок Квалитет на Вистински Карбонски Влакна кои се Многу Флексибилни и нема да Попуштат.Поголема отпорност и издржливост, а 3 M селотејп за најдобри перформанси за да уживаат безбедно возење. ✅Стил : Покривот Спојлер Дава на Вашето Возило Racing Изглед. ✅Инсталација : Инсталира со вклучени Силна селотејп (веќе пре-сече и се моделирани врз работ на очила), без модификација е потребно. ✅Пакетот Вклучува : 1 x Заден Спојлер.FITMENT : Компатибилен со 2017 - 2021 Алфа Ромео Giulia For подетални fitment листата, ве молиме кликнете на "Компатибилност табот" на врвот на оваа страница.ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА : 1 x Задното Стакло Spoiler Installation инструкции НЕ се вклучени во оваа package FEATURES : 100% Сосема Нов, Никогаш не Се Користи или installed Made Со Висок Квалитет Вистински Јаглерод Fiber Gives Подобра Аеродинамика За Вашиот Vehicle Gives Вашето Возило Спортски Look Requires Двојно Двострано лепливи Ленти За Инсталација.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите