.

.

Хром Прозорец Deflector Сет од 4-Парчиња - Автомобил Трим Страна на Пропустливи Нијанси - Ер/Дожд Чувари Ventvisor Компатибилен со Тојота Ipsum јас 1996-2001

Хром Прозорец Deflector Сет од 4-Парчиња - Автомобил Трим Страна на Пропустливи Нијанси - Ер/Дожд Чувари Ventvisor

DEN 2159.76

Износ
Во продавницата.

Нашите Хром Правец на Deflectors е број еден избор, како ефективно да се намали правец на бучава и да се обезбеди дека секогаш се добие свеж воздух и удобност при возењето на секој пат во било кој временски услови.СОВРШЕН НАТПРЕВАР : удари од 4-Парчиња од исклучителна изработка на прозорец за очила компатибилен со Тојота Ipsum јас 1996-2001 имаат совршен натпревар со оригиналниот модел и се првиот избор за многу добра замена. Применуваат deflector да означен простор и притиснете го за малку над целата негова должина 5. Отстранете ја заштитната лента од лепило 4.ЛЕСЕН за ИНСТАЛАЦИЈА : за Да се инсталира на Автомобил Прозорец Deflectors не дупчење или сечење е потребно, сите што треба да направите е да се отстрани заштитен слој од лепило и се примени на саканата локација.ВИСОК КВАЛИТЕТ : Хром Прозорец Deflectors се направени од високо квалитетна акрилна пластика која е неопходна за заштита од сонце, ветер и дожд, не кора или исчезнат и добро прилагодени за автомобил декорација. Марк позиција за deflector прицврстување 3.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите