.

.

Хром Прозорец Deflector Сет од 4-Парчиња - Автомобил Трим Страна на Пропустливи Нијанси - Ер/Дожд Чувари Ventvisor Компатибилен со Toyota Highlander (U50) III 5d 2014-2019

Хром Прозорец Deflector Сет од 4-Парчиња - Автомобил Трим Страна на Пропустливи Нијанси - Ер/Дожд Чувари Ventvisor

DEN 2159.76

Износ
Во продавницата.

Ги сведува на горната рамка областа на вратата со благи алкохол површината почиста 2. Применуваат deflector да означен простор и притиснете го за малку над целата негова должина 5.КАРАКТЕРИСТИКИ & БЕНЕФИЦИИ Лесно собранието со 3 M автомобил селотејп на висок квалитет без специјални алатки потребни за дожд чувари инсталација Со овие прозорец deflectors, може да се намали windows за свеж воздух и постудено температури во кабината без ветер, снег или дожд добивање внатре Ventvisor страна на прозорецот deflector на 4-парче сет ќе биде елегантна дополнуваат компатибилен со Toyota Highlander (U50) III 5 вратата 2014 2015 2016 2017 2018 2019 и го обезбеди со шармантна појава на Нашите пропустливи нијанси се направени од високо-квалитет акрилна пластика кои ги направи силен, светлина и издржливи ИНСТАЛАЦИЈА 1.Нашите Хром Правец на Deflectors е број еден избор, како ефективно да се намали правец на бучава и да се обезбеди дека секогаш се добие свеж воздух и удобност при возењето на секој пат во било кој временски услови.ЛЕСЕН за ИНСТАЛАЦИЈА : за Да се инсталира на Автомобил Прозорец Deflectors не дупчење или сечење е потребно, сите што треба да направите е да се отстрани заштитен слој од лепило и се примени на саканата локација.СОВРШЕН НАТПРЕВАР : удари од 4-Парчиња од исклучителна изработка на прозорец за очила компатибилен со Toyota Highlander (U50) III 5d 2014-2019 имаат совршен натпревар со оригиналниот модел и се првиот избор за многу добра замена. Марк позиција за deflector прицврстување 3.ВИСОК КВАЛИТЕТ : Хром Прозорец Deflectors се направени од високо квалитетна акрилна пластика која е неопходна за заштита од сонце, ветер и дожд, не кора или исчезнат и добро прилагодени за автомобил декорација.БЕЗБЕДНО И ПРАКТИЧНО : Дожд Чувари се силни, светлина и издржливи; тие се совпаѓаат со криви на автомобил заштита на патниците од raindrops, ветер и снег со цел да се подобри удобноста на возење.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите