.

.

4 Парчиња Основните Ракави Racerback Исечете Резервоарот Врвот на Жените Спортски Сечење на Врвот за Дама Девојки Секојдневно Носење

4 Парчиња Основните Ракави Racerback Исечете Резервоарот Врвот на Жените Спортски Сечење на Врвот за Дама Девојки

DEN 952.80

Износ
Во продавницата.

На сечење на врвот опфаќа повеќе кожа од вашиот стандарден спортски градник и остава многу повеќе да се имагинацијата без да се жртвува стил.Не Кајгана.Лесно да натпревар : спортски сечење на врвот лесно се совпаѓа со различни тимови, бидејќи на дизајн на овие култури блузи како слики прикажани, исто така, со класичен боја, тие не се лесно да се застарени, што е корисно и елегантен.Што е подобро од салата носат дека двојки како leisurewear?Да се има таква флексибилност во вашиот тренингот опрема, ние ви препорачуваме да работат неколку култури блузи во вашиот ротација.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите