.

.

OhhGo Автомобил Дигитален Термометар за Аларм Авто Возила Мерач на Температура со Осветлување

OhhGo Автомобил Дигитален Термометар за Аларм Авто Возила Мерач на Температура со Осветлување

DEN 664.80

Износ
Во продавницата.

12/24 часа систем switchable.Лесно да се инсталира со двострано селотејп.Со LED осветлување.Со аларм функција.Голем LCD дисплеј јасно покажува дека на датум/недела/time/секунди/температура.Карактеристики : Голем LCD дисплеј јасно покажува дека на датум/недела/time/секунди/temperature12/24 часа систем switchable With аларм function Support внатрешна и надворешна двојна температура display°C / ¢°F switchable Frost аларм функција на -1°C-4°CWith snooze function With LED backlight Easy да се инсталира со двострано лепило tape Specification : Точка Име : Автомобил Дигитален Термометар Clock Material : Plastic Color : Black Temperature Резолуција на Екранот : 0.1 ¢ °CAccuracy : ¢±1.0 ¢ °CSampling Период : 20s Power Набавка : 2 парчиња 555 Сува Ќелија (НЕ се ВКЛУЧЕНИ)Пакетот вклучува : 1 x Автомобил Термометар Дигитален Часовник.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите