.

.

Рачно Насликани Цвеќиња Пеперутки Работи Капа со Копчиња и Sweatband Прилагодливи Вратоврска Назад Bouffant Капи за Жени Мажи

Рачно Насликани Цвеќиња Пеперутки Работи Капа со Копчиња и Sweatband Прилагодливи Вратоврска Назад Bouffant

DEN 335.76

Износ
Во продавницата.

На еластична бенд и протези се користат да се одржи на ззп во местото на вашата коса.Ззп може да се задржи на чело на чиста и сува по долго време работи.Една големина одговара на сите жени мажи.Се применува за различни занимања.На еластична бенд и рака да може лесно да се носат и одговараат на било главата форма.Полу-Отворен Дизајн и Прилагодлив : овие се врзуваат назад капи донесе со еластична бенд дизајн,кои го прават тоа лесно да се носат и одговараат на било главата форма.Информација за производот : Боја : Multicolor ЕДНА ГОЛЕМИНА : Круна со дијаметар од 18cm/7in, ремени може да се прилагоди по волја.Не се намалат или исчезнат.Тоа може брзо да ги апсорбира сите потење и нема повеќе пот капки на очите кога ќе се носи капа.Стандардни големини за двата пола за децата и тинејџерите.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите