.

.

АОР Дигање Појас Фитнес Тренингот Моќ Кревање Назад Поддршка Сина

АОР Дигање Појас Фитнес Тренингот Моќ Кревање Назад Поддршка Сина

DEN 263.76

Износ
Во продавницата.

Најдобар Избор за Mens и Жените дигање ,Одлична Вредност за Парите.Светло-Тежина Ева Гума Пена Тело Овозможува Мобилност,Лесен за Употреба.Хеви Метал Тока за Каиш држи Појас Безбедна, Многу Помалку цена, ако ви се споредуваат со другите. 7.5 Инчен Широк Назад За Максимална Поддршка, Погодна за двете дами и gents.Достапни се во Сите големини Од S до XL.Нашите Кревање Појас карактеристики нашата 3 патенти, вклучувајќи еден начин Велкро затворање, надолен агол да се вклопи во природната форма на грб и колк и rib контура за дополнителна удобност.На АОР појас е 7.5" широк во грбот.Тоа е единствен големина го прави идеален за секој.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите