.

.

Нерѓосувачки Челик Вакуум Изолирани Кригла, Божиќ Борови Гранка Ѕвезди Печати Термос Шише за Вода за Топли и Ладни Пијалоци на Децата и Возрасните 17 Оз

Нерѓосувачки Челик Вакуум Изолирани Кригла, Божиќ Борови Гранка Ѕвезди Печати Термос Шише за Вода за Топли

DEN 527.76

Износ
Во продавницата.

Внатрешниот тенџере е направен од двојно-layer нерѓосувачки челик структура.Дојде и изберете! ! ! ★★★★★- ★ПО-ПРОДАЖБАТА на УСЛУГАТА★ Ако поради некоја причина не сте 100% задоволни со вашите производи, ве молиме да ги споделите со нас задоволително решение сакате и ќе работиме на тоа како е можно поскоро. ★★★★★-.На видлив првенство е погодна за вас, кои се блескави.Нано технологија на печатење се користи за да се направи целиот куп повеќе еколошки и убави, и на различни модели на стилови се направи на вашиот термос шолја повеќе истакнати.Нашето верување е дека интересите на нашите клиенти се од огромна важност.Тоа исто така може да се користи како нерѓосувачки челик чаша за вода за пиење.Тежината е 335g, тоа може да се сместат 500ml вода, околу 17 ОЗ.Висок вакуум лемење технологија е усвоен.Па ние ќе направиме сè што можеме за да се заштити вашите интереси.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите