.

.

Oggi Термо Вакуум Изолирани Flute-6 оз, Црвена Огледало, 6 Унца

Oggi Термо Вакуум Изолирани Flute-6 оз, Црвена Огледало, 6 Унца

DEN 303.36

Износ
Во продавницата.

Капакот е исечените со силикон за безбедна одговара.Модерната криви дизајн е лесно да се одржи.Обезбедува пот-доказ, кондензација слободни, трајни надворешноста.За нас во Oggi тоа едноставно значи да се живее навистина голем ден, тоа е во согласност со сè што сакате од животот, и кој ги вклучува здравје, добри односи, забава, моменти и сè друго.Со својот двоен ѕид од не ' рѓосувачки челик изолација, ќе се направи пред температура е променето.Oggi е семеен бизнис, основана во Anaheim Калифорнија во 1994 година.На акрилик sip капак помага да се минимизира нота ако сакате да ја искористам оваа flute во движење!Достапни во мноштво на бои можете да го персонализирате вашиот партија!Животот е краток, така бидете сигурни дека вашиот sip шампанско во стил со Oggis Термо Flute Вакуум Изолирани Flute.Со својот двоен ѕид од не ' рѓосувачки челик изолација, ќе се направи пред температура е променето.животот започнува денес.Направени од 18/8 нерѓосувачки челик, овој шампањ гимнастик е доволно издржливи за било авантура!.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите