.

.

Нерѓосувачки Челик Вакуум Изолирани Кригла, Дрво Моделот Печатење Термос Шише за Вода за Топли и Ладни Пијалоци на Децата и Возрасните 17 Оз

Нерѓосувачки Челик Вакуум Изолирани Кригла, Дрво Моделот Печатење Термос Шише за Вода за Топли и Ладни Пијалоци

DEN 527.76

Износ
Во продавницата.

Животниот век е повеќе од 8 години.На високо-квалитетни и исклучителна модели се испечатени на вашата шолја тело.Нано технологија на печатење се користи за да се направи целиот куп повеќе еколошки и убави, и на различни модели на стилови се направи на вашиот термос шолја повеќе истакнати.Тој се издвојува во групата на обични чаши.На видлив првенство е погодна за вас, кои се блескави. ✔[Совршен Печатење]:надворешниот слој на купот е покриен со двоен слој за cowhide, што дополнително ја зголемува изолација перформанси на купот.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите