.

.

Се хранат Мене И Кажете ми Im Плашлив 22oz Вакуум Изолирани Шише Бело

Се хранат Мене И Кажете ми Im Плашлив 22oz Вакуум Изолирани Шише Бело

DEN 1003.20

Износ
Во продавницата.

✅ПРОИЗВОД PRINT & БРОД ОД САД : СО ГОРДОСТ 100% ПЕЧАТЕНИ & ИСПРАТЕНИ ОД САД!Ве молиме погледнете ја нашата големината на табелата пред купување за да се обезбеди да ги добијат најдобрите можни одговара на располагање.Ова кафе кригла има висока дефиниција за печатење на двете страни,совршена или за десно или лево раце корисници,кригла дека може да се обезбеди пријатно утро кафе за многу години!. ✅ВРВЕН КВАЛИТЕТ - Дизајнирана и отпечатена во сад.Оваа кригла се направени од керамички и е совршен за било ладни или топли пијалоци.Кафето и Мотивација Кригла може да се користи за кафе, чај, топло чоколадо, супа или било каква течност по ваш избор.Тоа е специјално дизајниран со голема рачка за да ви овозможи со удобен зафат. ✅СОВРШЕН ЗА СЕКОЈА ПРИЛИКА - го Започнете денот со убаво парче пијалок-ware направени за совршена прилика.Машина за миење на садови и микробранова безбедно.Совршен роденден подарок или Божиќ подарок.Широк устата и големи C-рачка овозможи лесно, секој ден го користите.Печатени со супериорен керамички мастила дека се пукаше на на температура до 1200 степени.Навистина постојан печат што никогаш нема да исчезнат или да го изгуби својот сјај. ✅СОВРШЕНА УБАВИНА ПОДАРОК СО ЗАДОВОЛСТВО ГАРАНЦИЈА - Нашето Кафе Кригла е со Врвен Квалитет.Најдобар Поддршка на Корисниците на Нашата компанија култура е фокусирана на Грижа за Корисниците и Клиентите Искуство.Тоа е причината зошто ние ви нудиме Поддршка 24/7/365 за било какви прашања може да имате.Се хранат Мене И Кажете ми Im Плашлив 22oz Вакуум Изолирани Шише Бело.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите