.

.

Вива h2o 5050 Двоен Ѕид Вакуум Изолирани - од Нерѓосувачки Челик, Шише за Вода/Колба (1000 Ml),Сино

Вива h2o 5050 Двоен Ѕид Вакуум Изолирани - од Нерѓосувачки Челик, Шише за Вода/Колба (1000 Ml),Сино

DEN 960.00

Износ
Во продавницата.

Шишиња немаат лагер (како и повеќето алуминиумски шишиња) и се BPA free.Секојдневниот начин на Живот : Земете оваа лесно да се носат преносни шише за вода додека пешачење, велосипедизам, шопинг или оставете го во канцеларијата.Дури и кога се полни со мраз, надворешноста на вашиот VIVA H2 O никогаш не ќе го оставам некој puddle на вашето биро, капе на вашата маица, или пот во вашата торба.Додека седите било каде во било температура состојба, вашиот ладни пијалаци ќе остане совршено разладени до 12 часа, или во вашето кафе, чај или топол пијалок ќе го задржи топло до 12 часа.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите