.

.

Обичај Спортски Шише за Вода со името Персоналните Нерѓосувачки Челик Изолирани Шише за Вода со Слама Мотоцикл Јастреб Сад Знаме Литар Колба Двоен Ѕид Пот-доказ

Обичај Спортски Шише за Вода со името Персоналните Нерѓосувачки Челик Изолирани Шише за Вода со Слама Мотоцикл

DEN 2222.40

Износ
Во продавницата.

Доаѓа со 1 ротирачки шише капаче, 1 вграден во пропустливи вентил и 1 слама.На капа е опремен со полиетилен слама, која е безбедно и безопасно, отпорни на висока температура и да не деформација, што го прави полесно за вас да се напие вода.Високо-квалитетни Материјали 1. На високо-квалитетна храна одделение од нерѓосувачки челик материјали, да ги задржи вашите вода стакло далеку од ' рѓа и метален мирис. ❤ Голем Капацитет : вода шише големина 10. ❤ Удобен Дизајн : Ова не ' рѓосувачки челик литар колба нови слама капа со широк ротирачки се справи.Додавање на коцки мраз ќе го направи најдоброто ладна презервација ефект. Двоен слој за храна одделение од нерѓосувачки челик лагер, ладни пијалоци остане ледените ладни и топли пијалоци остане цевки за топла.Тоа овозможи да уживате еден со полно шише за вода, без да се рефил тоа често се обезбеди влага потребни за време на вежбање. Пластични шише капаче без BPA е опремен со вграден-во издувен вентил, кој може да се спречи гас или течност од јавните кога шише капаче е отворена за да се осигура безбедноста. ❤ Идеален Подарок : Лесни и издржливи спортски шише со голем број на светли бои. ❤ Вакуум Изолирани : Нашите нерѓосувачки челик литар колба со двојно ѕидови вакуум изолација.2 cm), натоварена во повеќето 600ml вода.Тој е дизајниран за да се пие во секое време, насекаде.На топлинска изолација слој на надворешниот ѕид и внатрешниот ѕид на вакуум температура заклучување слој се направи изведба на шише за вода, подобро отколку повеќето водечки брендови!Тоа може да се задржи пијалаци ладни за 24 часа, и топла за 8 часа. По пополнување расипливи пијалоци како што се млеко, ве молиме да пијат и да се мијат што е можно поскоро да се спречи внатрешниот резервоарот од нивно расипување.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите