.

.

MEWAY 12oz Кафе Кригла Со Рачка ,од не ' Рѓосувачки Челик Изолирани Патување Tumblers Со Лизгачки Капак,Двоен Ѕид Вакуум Кампување Шолја за Топли и Ладни Пијалоци, Чај (Sliver,По

MEWAY 12oz Кафе Кригла Со Рачка ,од не ' Рѓосувачки Челик Изолирани Патување Tumblers Со Лизгачки Капак,Двоен

DEN 285.12

Износ
Во продавницата.

Под нормална температура, може да се задржи вашата вода, вино, или коктел ледените-ладно за 9 часа или вашето кафе и чај scalding-жешка за повеќе од 3 часа.Вакуум Изолација.Изолираната гимнастик никогаш не се пот поради Вакуум изолирани дизајн.Пот Слободни И Без Метален Вкус.Издржливи боени& штити од учениците и гребнатини.Машина за миење садови - безбедно, без закана од токсини.Храна-одделение 18/8 нерѓосувачки челик. 12 МЛ лесна Мулти-избор на боја кафе кригла со капак и се справи со просветлат својот живот и работа!.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите