.

.

Цртан филм Пинк Симпатична Свиња Термички Шише за Вода - изолирани од не ' рѓосувачки челик термос (Девојки/Момчиња)

Цртан филм Пинк Симпатична Свиња Термички Шише за Вода - изолирани од не ' рѓосувачки челик термос (Девојки/Момчиња)

DEN 671.76

Износ
Во продавницата.

Широк отворот е идеален за брзо, лесно за пиење.Материјал : надворешниот слој на топлинска шише за вода усвојува два слоја на кожа и нано технологија на печатење, заштита на животната средина и убавина.Издржливи нерѓосувачки челик ентериер и екстериер.Термички купот е погоден за трчање, пешачење, риболов, велосипедизам, патување, фитнес, на отворено, јога, медитација, салата, пешачење и било какви активности на отворено.Издржливи нерѓосувачки челик ентериер и екстериер.Не се плаши од тропа во текот на шише, исто така се гарантира одржување на оригиналниот температура.Нашите нерѓосувачки челик кригла е здравјето и безбедноста.Широк Устата Дизајн : широк доволно шише устата на топлинска кригла е лесно да додадете коцки мраз, лимон и други плодови.Течење Доказ : Храна Одделение мирис силикони печат обезбеди термос колби устата е затворена и не ќе се истури вода.Вграден-во не ' рѓосувачки челик ззп/капак ви овозможува да уживате во вашиот пијалок насекаде.Нашите нерѓосувачки челик кригла е здравјето и безбедноста.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите