.

.

XXHH 380ML 304Food одделение од нерѓосувачки челик linerThermos Кафе Кригла Двоен Ѕид од не ' Рѓосувачки Челик Гимнастик Вакуум Колба шише термо Чај кригла Патување термос кригл?

XXHH 380ML 304Food одделение од нерѓосувачки челик linerThermos Кафе Кригла Двоен Ѕид од не ' Рѓосувачки Челик

DEN 278.16

Износ
Во продавницата.

Изолирани : Уживајте во топли пијалоци, како што чај, кафе и топло чоколадо, или пијалоци како мраз вода и лимонада, да го чувате во фрижидер неколку часа.Добри перформанси : површина слој може да се осигура дека овие отворено чаши со капаци се пот-доказ и ќе не пренос на топлина.Безбедност материјал : направени од храна одделение, BPA-free и олово-слободен трајни производи од не ' рѓосувачки челик и PC.Се пие во било кое време : на Нашата термос шише за вода обезбеди лесен-за-отворање на копчето и предвремени капакот за лесен пристап.Течење-доказ и поздравниот-доказ опфаќа : Храна-одделение PC покрива, snap покрие овозможува течење-доказ за заштита, лесно да се носат.мала тежина, ергономски дизајн, лесно да се сфати.Боја : црна/кафеава/црвена роза.Материјал : 304 од не 'рѓосувачки челик лагер + 201 од не' рѓосувачки челик + КОМПЈУТЕР.Висина : 180 mm.Дното дијаметар : 60mm.Горниот дијаметар : 80mm.Капацитет : 380ml.Пакување листа : 1*кафе забелешки : 1. Поради прирачник за мерење, ве молиме овозможи 1-3мм разлика, ви благодариме! 2. Поради разликата помеѓу различни монитори, ве молиме имајте во предвид дека на сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите