.

.

Аниме Патување Mugblack Детелина Yami Кул Вакуум Изолирани Гимнастик Кафе Со Капак Течење-доказ Нерѓосувачки Челик Iced Кафе Шише Една големина

Аниме Патување Mugblack Детелина Yami Кул Вакуум Изолирани Гимнастик Кафе Со Капак Течење-доказ Нерѓосувачки

DEN 623.76

Износ
Во продавницата.

Можете Да Уживате Во Топла Наутро На Кафе Или Кул Пијат!.Пријатели, Наставници, Колеги!.Двапати Ѕид Вакуум Изолација Може Да Се Спречи Топлината Се Пренесува На Надворешниот Ѕид На Термос Шолја, И Никогаш Нема Да Scald Себеси Повторно.Системот Донесува Двојно-Тема Извртени Дизајн Да Се Зголеми На Топлина Дисипација Ефикасноста И Да Се Избегне Никнуваат Кога Ќе Се Ужива Пијалок.Погоден За Семејството, За Статистика, Отворено Партија И Семејството И Активности На Отворено, Погодни За Пливање, Спортски, Туристички, Патот Патување, Скара, Кампување, Забава, Итн.Супер Изолација Технологија Чува Вашите Пијалаци Топло За Повеќе Од 6 Часа И Ладилник За Околу 8 Часа.Не Содржи Bpa, Што Ќе Ви Овозможи Да Останат Здрави И Еколошки.Можете Да Ги Споделите Со Вашето Семејство Како Подароци За Родендените, Денот На Благодарноста И Божиќ.Флип Капа Има Гумена Заптивка За Да Се Обезбеди Тесна Одговара, Така Што Лесно Можат Да Бидат Затворени За Да Се Спречи Истекување И Јавните.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите