.

.

Персоналните Cougar Нерѓосувачки Челик Двојно Изолирани Шише со Сопствени Текстови, 20oz

Персоналните Cougar Нерѓосувачки Челик Двојно Изолирани Шише со Сопствени Текстови, 20oz

DEN 599.76

Износ
Во продавницата.

Знаете дека посебно некој кој сака Cougar повеќе од ништо во светот?Изненадување нив со овој Cougar Изолирани Шише.Воведување на персоналните нерѓосувачки челик двојно изолирани шише; совршен подарок за секој кој сака да ја покажат својата стил.Да ги прилагодите на вашите сопствени персоналните нерѓосувачки челик шише со текстови на вашиот избор!.Оваа персоналните шише е совршен подарок, или за дете или возрасен, кои сакаат да ги задржат своите пијат ладно.Тој е направен од висок квалитет, од нерѓосувачки челик, и тоа е двојно изолирани, така што тоа може да се пие ладна или топла.Со елегантен дизајн, истури-доказ капа, и двоен ѕид изолација, оваа премија од нерѓосувачки челик, шише за вода никогаш нема да ве изневери.Чувајте ги вашите пијалоци или топла или ладна додека престојуваат хидриран.Завртка-од нерѓосувачки челик врвот и силиконски печат, Големина : (Дијаметар, 2.68", Висина, 10.63", Капа дијаметар, 1.57").Рака мие само.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите