.

.

Речиси Лилјак Срање Лудиот ноќта на Вештерките Вибрации од Нерѓосувачки Челик, Шише за Вода За Вештерка Шапка Witchy Плашлив Вештерка Љубовник Изолирани Шише за Вода

Речиси Лилјак Срање Лудиот ноќта на Вештерките Вибрации од Нерѓосувачки Челик, Шише за Вода За Вештерка Шапка

DEN 599.04

Износ
Во продавницата.

Ние се гордееме со тоа што имаат најголемо ниво на потврдени социјални и еколошки перформанси.Нашата продавница ќе направи се што е потребно за да бидете сигурни дека сте добивање на вашиот објект што е можно побрзо.Нашиот производ е доволно голем дупка за да се приспособат на повеќето коцки мраз, што ќе ви овозможи да брзо да рефил и повторна употреба тоа.Со нашите елегантни, убаво дизајниран, изградена до последен шишиња, ти не ќе мора да се жртвува мода или практичност да живеат на поодржлив начин.Тоа може да задржи топли или ладни пијалоци до 6 часа благодарение на својата вакуум-изолирани структура.Исто така, има мирис и течење-отпорни капак.ИЗВОНРЕДНИ КАРАКТЕРИСТИКИ : Нашата боречка pin-во облик на производот е составен од високо квалитетен не ' рѓосувачки челик, со патентирана ORCA слој за брилијантни бои.Исто така, има мирис и течење-отпорни капак.ИЗВОНРЕДНИ КАРАКТЕРИСТИКИ : Нашата боречка pin-во облик на производот е составен од високо квалитетен не ' рѓосувачки челик, со патентирана ORCA слој за брилијантни бои.ЗАБЕЛЕШКА : за Рачно миење само (машина за миење садови не се препорачува поради вакуум печат).Нашиот производ е доволно голем дупка за да се приспособат на повеќето коцки мраз, што ќе ви овозможи да брзо да рефил и повторна употреба тоа.Тоа може да задржи топли или ладни пијалоци до 6 часа благодарение на својата вакуум-изолирани структура.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите