.

.

LSSJJ Шиење Алатки Двојно Дупка Игла Метал Скок Напрсток Шиење Алатки за Полнење Двојно Дупка Игла Рака-Работа Метал Долги Нокти Напрсток Комбинација

LSSJJ Шиење Алатки Двојно Дупка Игла Метал Скок Напрсток Шиење Алатки за Полнење Двојно Дупка Игла Рака-Работа

DEN 554.40

Износ
Во продавницата.

Направени од издржлив месинг, ретро и здрав, не е лесно да ' рѓа и попуштат, лесен за употреба.Прилагодливи напрсток, лесно да се вклопи прсти, конкавна шема за да се спречи игла од лизгање.Користење тешко мала дупка дизајн, може да се заштити вашите прсти од игла око кога иглата е прободен во подебел материјал слој.Многу погодна за рачно шиење, везана, везови, DIY рачно производство и други операции.Мали димензии, лесна за носење и чување, лесен за употреба и со добри перформанси.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите