.

.

Заврши Трактор 1103-1000 Гас Плоча, Сива

Заврши Трактор 1103-1000 Гас Плоча, Сива

DEN 358.80

Износ
Во продавницата.

Спецификации : Опис : del torrente, Јама за Полнење.Компатибилен со/Замена на Ford/New Holland : 8 N9889 A.Компатибилен Со / Замена За : Ford/New Holland 8 N. 1 година гаранција, те штити по купувањето.Ние сме убедени дека нашите производи ќе работат беспрекорно еднаш ќе се инсталира во вашето возило.Но, во редок случај тоа не се случи, ние ќе го замени тоа во секое време во рок од една година од својата цел.Ако имате проблем, ние ќе ги секој чекор да им помогне на вас, контактирајте со нас за замена. 100% Нови резервни del torrente, Јама за Полнење ги задоволуваат ОЕМ спецификации за Ford/New Holland. **Потврдете дел одговара пред купување**Спецификации : Опис : del torrente, Јама за Полнење Компатибилен со/замена за : Ford/New Holland : 8 N9889 AFits : Ford/New Holland 8 N DB Електрични е вашиот одат-на извор за квалитет на електричните делови за возила од секој облик и големина – од мотоцикли и atv настана за автомобили, камиони и чамци.Нашите инженери работи во тесно партнерство со водечките фабрики да се развие електрични компоненти кои се изврши и одговара на ОЕМ стандарди.Се наоѓа во Kingsport, Тенеси, луѓето на ДБ Електрични направи тоа нивната цел е да ја добиете вашата возило се врати на патот, поле, патека или вода.Тие се голема гордост во обезбедување на врвен квалитет на производи за кои ќе се задржи се движи напред.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите