.

.

Lunarable Хавајски Ткаенина од страна На Дворот, Хавајски Hibiscus Цветови и Лисја Моден Дизајн Флорални Стил Уметнички дела Печати, Декоративни Сатен Ткаенина за Дома Тек?

Lunarable Хавајски Ткаенина од страна На Дворот, Хавајски Hibiscus Цветови и Лисја Моден Дизајн Флорални Стил

DEN 334.80

Износ
Во продавницата.

ДОЛЖИНА : 36" (1 yd) & ШИРИНА : 61". 100% Полиестер Сатен Ткаенина за Дома Текстил Оркестарот Занает и Повеќе!.СЕКОЈ (количина 1) = 1 ДВОР.Секоја Количина се сече во одделни парчиња како континуиран 1 дворот на ткаенина секој.ВИСОК КВАЛИТЕТ - Дава елегантен изглед и свиленкаста мека на допир.Карактеристики живописни бои & храбар графика.МАШИНА ПЕРАТ - Студено нежни циклус.Издржливи.Не Исчезнува!Не бои да му наштети на здравјето на вашето семејство.ПЕЧАТЕНИ - Со состојбата на техниката на дигитална технологија на печатење.Со гордост дизајниран & печатени во САД.Големина На : 1 Дворови | Боја : Бела Теал.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите