.

.

WEVB Мажите Лето Стакло Капи Sunhat Работи Спорт Секојдневен Дише Beret Рамен Капа Модерен Мека Mens Berets Шапка (Морнарица, Една Големина)

WEVB Мажите Лето Стакло Капи Sunhat Работи Спорт Секојдневен Дише Beret Рамен Капа Модерен Мека Mens Berets

DEN 1704.00

Износ
Во продавницата.

Една големина одговара на повеќето со прилагодливи кука и јамка fastener Двете страни на бакар мрежа предиво вентилација дупки, вентилација и топлина, може да биде навремено испуштање на топол воздух и влага.Повод : Зимска шапка е погоден за секојдневен носат во секојдневниот живот, во и надвор од спортот; соодветни за жените и мажите во скијање, уметничко лизгање, создаваат, кампување, планинарење и други спортови, секојдневно носење, училиште, одмор, работа, клуб, забава, убава зима wearless ззп може да се задржи главата топло.Совети : Само сува чиста или миење на капи со рака во топла и влажна вода со благ детергент, а потоа да се постават на нив и надвор да се исуши; не кајгана caps.Лесно можат да бидат спакувани, укината, или дури и се стави во торба или џеб.деца beanies мажите skullies & beanies beanies за деца младата beanies за момчиња beanies за бебе момче волна beanies за мажи новороденче beanies за момчиња деца beanies кул beanies beanies за бебиња деца beanies момчиња новороденче beanies за девојки симпатична beanies бебе beanies 6-12 месеци mens beanies за зимски beanies за девојки најголемиот дел beanies деца beanies за девојки beanies со дизајни бебе момче beanies 0-6 месеци момчиња beanies младата beanies за девојки бебе момче beanies 6-12 месеци beanies мене.Одлично за било какви активности на отворено како риболов, пешачењето, кампување, одете на патување, лов, градинарството и така натаму.Мажите Лето Стакло Шапка Sunhat Мрежа Работи Спорт Секојдневен Дише Beret Рамен Cap Specification : Пол : Unisex Item тип : Рибар Caps Style : Casual Material : Polyester Hat обемот : 58cm Please имајте на ум дека овие се рачни мерења.Дизајн : Удобно и мека, одговара на вашето лице и кожа; лабава еластична мрзливи капчиња шапка има многу добра еластичност, една големина, погоден за повеќето главата circumferences, погодни за жени и мажи, топли зимски капи, со earmuffs може да биде срушен за да се покријат твое Уши да се обезбеди заштита од студ, не се грижите за вашите уши во зима.

Параметрите на производот

Gender:
Unisex
Item type:
Fisherman Caps
Style:
Casual
Material:
Polyester
Hat circumference:
58cm
Please note that these are manual measurements. Please allow for small variations. :
One size fits most with adjustable hook and loop fastener :
 Both sides of the copper mesh yarn ventilation holes, ventilation and heat, can be timely discharge of hot air and moisture.  :
Can be easily packed, folded, or even put in a bag or pocket.Great for any outdoor activities like fishing, hiking, camping, go to travel, hunting, gardening and so on. :
Package:

Им се допаѓа и на купувачите