.

.

Дерек Александар Еден Врвот Zip Travel Случај, Црна, Една Големина

Дерек Александар Еден Врвот Zip Travel Случај, Црна, Една Големина

DEN 1881.84

Износ
Во продавницата.

Произведени во Тајланд.Топ жито cowhide.Оваа toiletry комплет се отвора за да се открие наредени, водоотпорен внатрешни работи, со многу простор за складирање на многу toiletries.Постои zippered џеб на задната страна на надворешноста.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите