.

.

Toiletry Торба за Мажите,Преносни Бричење Туш Организатор Комплет,Козметички Прибор Случај,Сува Влажни Заминеме,Отпорен на Вода за Патување Бизнис Патување Бања Фитн?

Toiletry Торба за Мажите,Преносни Бричење Туш Организатор Комплет,Козметички Прибор Случај,Сува Влажни Заминеме,Отпорен

DEN 1413.60

Износ
Во продавницата.

[Голем капацитет] : Постојат повеќе џеб прегради во внатрешноста,тоа може да се сместат мали предмети како што се четка и памук брисеви,во исто време,тоа исто така може да уреден ја запази големи потреби како што се тонер,лосион или жилети. [Сува влажни поделба] : посебен оддел за сува и влажна се додава во внатрешноста и на влажна површина е изработена од водоотпорен алуминиум мембрана, која може да се изолира влажни предмети,тоа нема да се навлажни други багаж,направете ја вашата предмети почиста. [Креативен дизајн] : Внатрешна мрежа дизајн им овозможува на вашите објекти да бидат видливи,дише и освежување,вертикално вметната оддел,можете да поставите предмети на таргетиран начин и да се најде елементи, побрзо и поевтино. [Материјал] : Направен од висок квалитет на најлон,ткаени дизајн,две-боја ленти се повеќе поединецот,патент е мазна и цврста,со голем дијаметар нараквица дизајниран да биде пренослив,носат отпорни,отпорни на нечистотија и издржливи. [По-продажбата на услугата] : Доколку имате било какви прашања во врска со производот,можете да контактирате со нас,ние сме среќни да ти одговорам и на услуги на клиентите ќе ви одговори во рок од 24 часа,ние ќе ви обезбедиме со задоволително решение.Нашата мулти-функционални и голем капацитет toiletry торба може да ви обезбеди со простор за складирање, така што ќе може да го носи вашиот toiletry производи на правилен и соодветен начин.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите