.

.

20 Поставува Метал Подигање Куки Чипка Фитинзи со ivets за Камп Крстоносните Качување Поправка на Кожа Подигање Чевли за Поправка Тока се Искачи Додатоци

20 Поставува Метал Подигање Куки Чипка Фитинзи со ivets за Камп Крстоносните Качување Поправка на Кожа Подигање

DEN 278.40

Износ
Во продавницата.

Материјал : Овие подигање брзина чипка куките се изработени од високо квалитетни алуминиумски материјал, практична и издржлива.Квалитет : Оваа брзина кука подигање вклучени 20 компјутери shoelace токи, и лесен за употреба.Големина : Копчето бленда : 5 мм, копчето должина : 20mm; Занитвам дијаметар : 6mm, должина : 7.4 mm.Оваа чипка куки претходно биле вклучени говорница е голема прибор за поврзување на отворено чевли shoelace и торба ремени .Дизајниран за солиден надворешна употреба, вклучувајќи риболов, пешачењето, кампување, качување, поправка, или друга област на активности.Примена : Тоа е одговара за качување подигање shoelace тока, чанта ремени конектор, DIY чанта одлуки и сл.Спецификација : Материјал : алуминиум Копчето бленда : 5 мм, копчето должина : 20mm Занитвам дијаметар : 6mm, должина : 7.4 mm Погодна за ткаенина дебелина : pin должина = ткаенина дебелина +4mm дијаметар на ткаенина дупка : 3мм Тежина : 51g Пакет се Вклучени : 20 x shoelace токи.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите