.

.

Компатибилен Тонер Касети за Kyocera-апарат TK-8318 Замена за Kyocera TASKaIfa 2552ci Копир,Црна Цијан Жолта Магента Жолта

Компатибилен Тонер Касети за Kyocera-апарат TK-8318 Замена за Kyocera TASKaIfa 2552ci Копир,Црна Цијан Жолта

DEN 568.80

Износ
Во продавницата.

Применливи модели:За Kyocera TASKa Ifa 2552ci Копир, Ако сакате другите модели или услуги, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние сме многу среќни да помогнеме.Тонер Кертриџ Боја:(Црна Цијан Жолта Магента 4 Парчиња), Ние ви препорачуваме да се избере комбинација така ќе заштедите повеќе пари.Тонер кертриџ страници:Црна 10000 страници ;боја 5000 страници (при 5% покриеност на Писмо/А4).Со високи Перформанси : Сите тонер касети се конструирани да се произведе врвен резултати.Service : Ако наидат на проблеми во текот на процесот на купување, ве молиме да бидат слободни да контакт.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите