.

.

GREENBOX Компатибилен Тонер Кертриџ Замена за HP CF248A 48A за HP Laserjet Pro M15w M15a M16a M16w HP Laserjet MFP M28w M28a M29a MFP M29w 248A Тонер за Принтер (Црна 2 Парчиња)

GREENBOX Компатибилен Тонер Кертриџ Замена за HP CF248A 48A за HP Laserjet Pro M15w M15a M16a M16w HP Laserjet

DEN 527.76

Износ
Во продавницата.

Име на производ : GREENBOX Компатибилен Тонер Кертриџ Замена за HP CF248 A 48 A.Компатибилни Со : HP Laserjet Pro M15a, Laserjet Pro M15w, Laserjet Pro M16a, Laserjet Pro M16w, Laser Jet Pro W2 G51 A, Laser Jet Pro Y5 S53 A, Laserjet Pro MFP M28a, Laserjet Pro MFP M28w, HP Laser Jet Pro MFP M30w, HP Laser Jet Pro MFP M31w, Laserjet Pro MFP M29a, Laserjet Pro MFP M29w Печатач.Пакет Содржина : 2 Пакет Компатибилен 48 A CF248 A Црн Тонер Кертриџ Замена за HP 48 A CF248 A Тонер.Страница Принос : До 1,000 страници по 248 48 A Тонер кертриџ при 5% покриеност (Буква/А4).GREENBOX продолжува да ви овозможи со high печати волумен, направете ја вашата печатење живот лесно.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите