.

.

Премиум Печатење Производи Компатибилни, Мастило Кертриџ Замена за Брат TN420, TN450, Видете 2 Куршум Точка за Компатибилен Машини, Џамбо Тонер - 92% Повеќе Принос! Црна

Премиум Печатење Производи Компатибилни, Мастило Кертриџ Замена за Брат TN420, TN450, Видете 2 Куршум Точка

DEN 613.92

Износ
Во продавницата.

Ова е високо-квалитетни remanufactured кертриџ кој е компатибилен со Брат TN420, TN450, и ако кертриџ дефекти ние ќе ви испратиме замена бесплатно.Компатибилна со следниве машини : Брат ХЛ 2220, 2230, 2240, 2240 D, 2270 DW, 2275 DW, 2280 DW; DCP 7060 D, 7065 DN; MFC 7240, 7360 N, 7365 DN, 7460 DN, 7860 DW; Intelli Fax 2840, 2940 - ЏАМБО Тонер - 92% Повеќе Принос!.ЗАЧУВАЈ пари во текот на цената на ОЕМ со нашите високо-квалитетни касети!Намалување на вашиот печатење трошок со 3 P!. 1 да 2 Ден Испорака!Купи со доверба!Купувањето е 100% Квалитет Загарантирана!!.Принос врз основа на 5% е 5000. Компатибилен Брат TN420, TN450. ОЕМ Противвредност.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите