.

.

YUE12J 5Pcs Сребро 115mm Предизвика Кука Двојно Крајот Гром 304 од не ' Рѓосувачки Челик за Кревање Slings,Домаќинство Замена

YUE12J 5Pcs Сребро 115mm Предизвика Кука Двојно Крајот Гром 304 од не ' Рѓосувачки Челик за Кревање Slings,Домаќинство

DEN 1117.44

Износ
Во продавницата.

Крути дизајн обезбедува стабилност и цврстина.Направени од 304 од не ' рѓосувачки челик, кои се отпорни.Најдобар fastener, имаат одлични фиксна функција.Најчесто се користи во пет синџир, укинување slings, нуркање quickdraw, итн. 1.Направени од 304 од не ' рѓосувачки челик, кои се отпорни.2.Најдобар fastener, имаат одлични фиксна функција. 3.Најчесто се користи во пет синџир, укинување slings, нуркање quickdraw, итн.Материјал : 304 од не ' рѓосувачки steel Length : 115mm/4.52 inch Width : 33.5 mm/1.31 inch Package Вклучуваат : 5 x Двојно Крајот Snap Кука.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите