.

.

XZGDEN Супериорен 4 Парчиња Ротирачки Мебел castors Тркала Mute за Статистика Компјутер Стол Кафе на Маса Количка Кабинет Количка Тркала Мобилни Компоненти (Боја: 2 инчи) (Бо

XZGDEN Супериорен 4 Парчиња Ротирачки Мебел castors Тркала Mute за Статистика Компјутер Стол Кафе на Маса Количка

DEN 2333.04

Износ
Во продавницата.

Послушни, мазна тркалање тркала се движат fluidly заедно сите рамни површини без џвакање до конкретните во вашата гаража.Тие се цврсти решение за лесно позиционирање на вашиот челик стои на било посакуваната област и други опасности и annoyances.Стожерот и се тркалаат слободно и потивок во сите правци, без одржување се потребни.Убав изглед, мода дива канцеларија стол гума рициново тркала.Универзална собрание на сите канцеларија стол бази со дупки за монтажа.ТЕШКИ CASTORS Мазна & тивка & стабилна. 1 инчен тркала 4 капацитет = 10 kg1.25 инчен тркала капацитет 4 = 20 kg1.5 инчен тркала 4 капацитет = 30 kg2 инчен тркала 4 капацитет = 40 kg Material : plastic Packaging вклучува : 4 парчиња X стол на тркала со прицврстување screws1 парче X screwdriver MONEY ГАРАНЦИЈА за враќање на : Сите castor тркала поставува се продаваат со 100% пари гаранција за враќање на, само во случај дека не сте задоволни со вашето купување.Едноставно да стапат во контакт со нас, и ние ќе рефундирање на дека.Тоа е толку едноставно!И ние може да обезбеди секој скапоцени клиент професионален настава онлајн 24 часа.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите