.

.

XZGDEN Супериорен Ролери 4 Парчиња 10KG Универзална Вртливата castors 1 Тркала Ролери Бела PP Најлон Двојно Тркала Ролери Платформа за Количка Стол DIY Резервни Делови

XZGDEN Супериорен Ролери 4 Парчиња 10KG Универзална Вртливата castors 1 Тркала Ролери Бела PP Најлон Двојно

DEN 4220.64

Износ
Во продавницата.

Послушни, мазна тркалање тркала се движат fluidly заедно сите рамни површини без џвакање до конкретните во вашата гаража.Тие се цврсти решение за лесно позиционирање на вашиот челик стои на било посакуваната област и други опасности и annoyances.Тивко, wearresistant.Handiness, шок апсорпција.Не би гребење на подот.Висок квалитет на мебел и додатоци. 100% Висок Quality White Најлон PP Материјал Тркала Tire Double Топката Имајќи Вртливата Head Superior Mechanical Universal Casters Great за Различни Користи и places Technical податоци : Тип на тркала : Бела најлон, двојно ролери bearing Material : Бела најлон PP материјал и steel Load имајќи : 10 kg (секој )Димензии : Вкупна висина : 33 mm Wheel дијаметар : 21 mm (прибл. 1 инч)Тркало ширина : 14 mm Size на монтажа плоча : 38 x 32 mm Hole дијаметар : 4 mm Distance помеѓу рата дупки : 30 x 23 mm Scope на породување : 4 x двојно топката лежишта Вртливата head MONEY ГАРАНЦИЈА за враќање на : Сите castor тркала поставува се продаваат со 100% пари гаранција за враќање на, само во случај дека не сте задоволни со вашето купување.Едноставно да стапат во контакт со нас, и ние ќе рефундирање на дека.Тоа е толку едноставно!И ние може да обезбеди секој скапоцени клиент професионален настава онлајн 24 часа.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите